top of page

Правила та

публічний договір оферти

1. Бронювання залу

1.1 Мінімальний час оренди - 1 година. Мінімальний час продовження під час зйомки - 30 хвилин за умови вільного часу.
1.2 Бронювання здійснюється по телефону +380957266929 або повідомленням у дірект інстаграму @w.photostudio.kyiv або у віджеті 
1.3 Студійна година триває 55 хвилин, за 5 хвилин до завершення оренди адміністратор повинен безперешкодньо потрапити до залу для перевірки і приведення його в порядок для наступних гостей. При затримці більше, ніж на 5 хвилин оплачується наступна годину в незалежності реальної можливості продовження часу в залі.
1.4 Броні до 9:00 і після 21:00 +150 UAH на годину.
1.5 Вартість оренди залу розрахована для зйомок до 8 осіб у залі. На більшу кількість людей - доплата 50 UAH/година за  людину.

1.6 Часом початку оренди фотостудії вважається час, на яке було зроблене бронювання, незалежно від часу прибуття у  студію. Часом закінчення оренди студії вважається час, коли фотограф і усі учасники знімального процесу залишають орендованний зал, а не час закінчення зйомки. Клієнт зобов'язаний покинути студійний павільйон і гримерку не пізніш часу закінчення оренди. Продовження терміну оренди студії можливо тільки якщо в графіку оренди є вільний час, сплата здійснуюється згідно з тарифами.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ОФЕРТИ

НАБУВАЄ ЧИННОСТІ З МОМЕНТУ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ ЗАМОВНИКА  НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК

Договір про надання послуг користування  фотостудією W

 

м.КИЇВ                                             «_____»_________________ 2024 року

Виконавець: Дубовський Владислав Єдуардович, який є платником єдиного податку та діє на підставі Виписки ЄДРПОУ, серія 

з однієї сторони, та Замовник: ______, паспорт серія _____ номер _______, виданий  ________________

________________________________ з іншої сторони далі за текстом “Сторони”, уклали цей Договір про наступне:

 

1. Предмет Договору

 

1.1. Виконавець зобов'язується надати, а Замовник зобов'язується прийняти у тимчасове платне користування обладнання та реквізит фотостудії, яке розташоване за адресою:  проспект Академіка Корольова 1 для здійснення фотозйомки згідно додаткової угоди №1.

1.2. Беручи в користування фотостудію Замовник зобов'язується дотримуватися правил користування фотостудією, а також норми етики і суспільної моралі.

1.3. Устаткування і реквізит фотостудії передається Замовнику після 100% передоплати за орендований час або за абонементом (абонемент дійсний протягом 2-х місяців з дня купівлі).

 1.3. Договір набуває чинності з моменту його підписання.

 

2. Строк оренди

 

2.1. Початком користування студією та реквізитом, вважається попередньо заброньований час.

2.2. У разі запізнення Замовника, заброньований час не продовжується. Якщо Замовник запізнюється більш ніж на 30 хвилин і не попередив про це, вважається, що Замовник не з'явився. Отримана передоплата не повертається.

2.3. Якщо після заброньованого часу фотостудія вільна, Замовник має право продовжити час (уточнивши цю можливість у Виконавця студії до початку зйомки).

2.4. Після закінчення зйомки, всі учасники фото-сесії повинні покинути приміщення. Замовник, який підписав договір, приводить студію в порядок і залишається в студії до завершення її перевірки. Зйомка закінчується за 5 хвилин до закінчення броньованого часу (якщо немає кардинальних змін в декораціях студії і не потрібно прибирання).

2.5. Закінченням користування студією вважається момент, коли Виконавець закінчить перевірку працездатності обладнання та реквізиту переданого у користування за цим договором.

 

3. Порядок оплати та розрахунків

 

3.1.  Оренда фотостудії здійснюється за попередньою оплатою, яка складає 100% суми за користування приміщенням фотостудії.

3.2. Після бронювання фотостудії Виконавець надсилає Замовнику засобами Instagram Viber/Telegram реквізити для оплати оренди фотостудії.

3.3 Замовник зобов’язується оплатити орендну плату на протязі 24 годин, та після здійснення оплати надіслати Орендодавцю письмове підтвердження її здійснення (фото фіскального чеку, або скріншот підтвердження оплати).

3.4 Без підтвердження Виконавцем оплати бронювання вважається не здійсненним.  

3.5 Сплачене бронювання фотостудії не відміняється.

3.6 Сплачене бронювання фотостудії Виконавець, має право перенести на іншу дату попередивши про це Замовника не пізніше ніж за 72 години до початку оренди.

3.7. Відкладення бронювання на іншу дату можливо лише один раз.

3.8 Попередня оплата за бронювання приміщення фотостудії не повертається.

 

4. Правила оренди фотостудії.

 

4.1. У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, в зйомках сексуального чи еротичного характеру (ст.6 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).

4.2. У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст.301 ККУ, ст.7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).

4.3. Робота в студії можлива тільки в чистому взутті. Замовник повинен попередити моделей (третіх осіб) про необхідність мати чисте взуття.

4.4. Використання будь-яких спец ефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, кремів для тіла, конфетті і т.д.) на знімальному майданчику заборонено.

4.5. Виконавець  в праві зайти на знімальний майданчик для контролю.

4.6. Весь реквізит після зйомки повинен знаходитися строго на своїх місцях.

4.7. Все що явно не прописано в цьому договорі вимагає попереднього узгодження з Замовником.

4.8. У фотостудії категорично забороняється:

-  перебувати в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння

- вживання спиртних напоїв, та наркотичних засобів

- вживання їжі поза межами кухонної зони

- використання засобів піротехніки (феєрверки, хлопушки, конфетті, бенгальські вогні то що)

- використовувати дим, пух, пір'я

- палити

- використання різноманітних масел, для тіла, а також речовин, що можуть пошкодити та зіпсувати майно, що належить  Виконавцю, та передано Замовнику у користування відповідно до умов цього Договору.

4.9 Відвідування з тваринами дозволено за попередньою згодою Виконавця

 

5. Відповідальність Замовника.

 

5.1. За псування і поломку обладнання, аксесуарів, інтер'єру, реквізитів і всієї іншої власності фотостудії, Замовник несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі ринкової вартості.

5.2. Матеріальна відповідальність Замовника за псування майна Виконавця та порушення правил оренди:

- за вживання алкогольних напоїв – 500 гривень

- за брудне взуття 500 гривень

- за неприбраний після себе зал – 250 гривень

- за сильне забруднення залу – від 500 гривень (оплата послуг клінінгової компанії та претензії інших орендарів, які з цих причин не змогли користуватись фотостудією)

- за запалені свічки без згоди та присутності Виконавця – 200 гривень

- за самостійне пересування меблів в залі  – від 1000 гривень

-псування Циклорами - перекрас 6000 гривень

5.3. Після закінчення терміну оренди студія повинна бути в тому ж вигляді, що і на початку фотозйомки.

5.4. Все обладнання фотостудії знаходиться в справному стані.

Починаючи роботу в студії, Замовник приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбуваються, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д).

 

6. Інші умови.

6.1. Замовник не заперечує проти використання і обробки його персональних даних виключно для виконання умов цього Договору. Також Замовник дає свою згоду на передачу його персональних даних третій особі виключно в рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI. Замовник повідомлений про внесення його даних до бази персональних даних і ознайомлений з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

6.2. Фотостудія обладнана камерами відео-спостереження. Замовник обізнаний про відео-спостереження, а також дає свою угоду на відео-спостереження в студії під час оренди приміщення.

6.3. Замовник повністю приймає  на себе відповідальність за стан свого здоров'я і стан здоров'я  своїх неповнолітніх дітей та третіх осіб , які відвідують фотостудію разом з ним. Виконавець не несе відповідальність за шкоду, пов'язану з будь-яким погіршенням здоров'я Замовника, і травми, отримані під час оренди студії або фотосесії.

6.4. Виконавець має право відмовити в оренді без пояснення причини до або в процесі зйомки.

6.5. Виконавець не несе відповідальності за залишені Замовником речі. 

6.6. Виконавець залишає за собою право не допускати осіб в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

6.7. У випадку відсутності технічної можливості проведення фото-сесії вже в орендований та сплачений час з обставин не залежних від волі Виконавця (відключення електропостачання, пожежі, землетрусу то що) – Виконавець вправі перенести сплачений час на іншу зручну для Замовника дату. 

6.8. Даний Договір укладено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної Сторони.

 

7. Реквізити сторін

 

Виконавець

Замовник

 

Додаткова угода №1

до договору про надання про надання послуг з  користування фотостудією

від «____»_________________ 2024 року

 

 

Відповідно до вимог п.1.1. Договору Виконавець передає, а Замовник приймає у користування Зал №___________

Сторони погодили, що час користування фотостудією складає ________ годин, в період часу з «_____» годин ______ хвилин по «_____»_______ хвилин «_____»___________ 2024 року

 

 

Реквізити сторін

 

Виконавець

Замовник

2. Передплата

2.1 Несплачене бронювання аннулюється автоматично. Розмір передоплати становить 100%.

2.2 Порядок внесення передоплати: при бронюванні студії адміністратор висилає у робочому інстаграмі або шляхом коммунікації через Viber/Telegram реквізити для оплати. Бронювання необхідно сплатити протягом 24 годин. Після оплати необхідно в письмовому вигляді надіслати фото чека або скрін оплати. Без підтвердження оплати бронь не є дійсною.

2.3 Сплачене бронювання залу скасувати не можна. Сплачену бронь можливо перенести на інший день не пізніше, ніж за 72 години до початку оренди. Перенесення робиться тільки 1 раз.

2.4 Якщо у Вас менш, ніж 72 години до оренди, ми можемо виставити Ваш час на продаж,та при покупці Вашого часу іншими клієнтами Ви можете зробити повне перенесення на інший день. Перенесенний час дійсний протягом двух місяців.

Оплата за бронювання не повертається.

3. Правила відвідування фотостудії 

3.1 Змінне взуття. Зйомка в студії допускається тільки в чистому змінному взутті або студійних тапочках загального користування/одноразового. Чистий змінне взуття використовується тільки у самому залі, в місцях загального користування викорістовується вуличне взуття.

Для Вашої зручності в залах є тапочки багаторазового використання, а також на ресепшен можна придбати одноразові тапочки.

Відвідування фотостудії у бахилах або протирання взуття

СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.

3.2 Відвідування студії з їжею та напоями.

Перед відвідуванням залу із їжею обов'язково повідомити про використання продуктів на знімальному майданчику адміна.

Адмін може увійти у зал за 10 хвилин до закінчення оренди для перевірки та прибирання кухонної зони.

При використанні студійної посуду клієнт зобов'язаний помити її після себе у свій час оренди.

Всі продукти і залишки їжі (крихти, коробки, сміття) прибираються клієнтом.

Використання продуктів і напоїв дозволено тільки у кухонній зоні. У залах заборонено вживання алкоголю і яскравих соків. Розпивання спиртних напоїв можливо тільки у зоні відпочинку на ресепшн.

3.3 Заборонено

3.3 Заборонено використовувати продукти харчування з яскраво вираженим запахом (копчення, м'ясо, риба і тд).
Заборонено використовувати куркуму та інші спеції, які можуть пофарбувати поверхні.
Заборонено зйомка з маслом.
3.3 Заборонено до використання в залах феєрверки на тортах, хлопавки та конфетті, бенгальські вогні, борошно у великій кількості, пух і пір'я, кольоровий дим, масло, олія для тіла і будь-які інші засоби, які можуть залишити плями на меблях, підлозі.
3.4 У залах, на території фотостудії, і всередині будівлі заборонено куріння сигарет і IQOS, а також будь-яких інших електронних курильних приладів і комплектуючих.
3.5 Заборонено зйомка танців у взутті без попереднього узгодження.

3.5 Відвідування з тваринами

Відвідування з тваринами дозволяється без доплати, але строго за попереднім погодженням з адміністрацією фотостудії.

В залі не повинно знаходитися більше двох тварин одночасно. Тварина повинна бути чиста, без вираженого запаху.

Перед залом необхідно помити лапи тварині.

Зйомка з тваринами на ліжку можлива тільки при наявності спеціального килимка (настилу).

Тварина повинна знаходиться під наглядом господарів під час відвідування студії та не повинна ходити в залі в туалет.

Студія залишає за собою право при недотриманні правил припинити зйомку з тваринами в залі без повернення коштів.

4. Матеріальна відповідальність

Штрафи за недотримання правил

4.1 За псування або забруднення майна, реквізиту клієнт зобов'язаний виплатити студії всю суму, еквівалентну ринкової вартості ремонту, чищення або заміни.

4.2 Особа, на чиє ім'я заброньовано зал, є відповідальною за зйомку і за інструктаж з техніки безпеки своїх гостей.

4.3 Увага, штрафи за недотримання правил утримуються з орендуючої особи:

за розпивання на території студії алкоголю та куріння: 500 UAH

за брудне змінне взуття 1000 UAH

за безлад залишений в залі: від 250 UAH

за  сильне забруднення в залі: від 500 UAH (оплата послуги клінінгової компанії + виставлені претензії від орендарів скасованих через забруднення зйомок)

за свічки запалені без узгодження і присутності адміністратора - 200 UAH

за самостійне пересування меблів у залі без адміна- від 1000 UAH

Претензії можуть бути виставлені постфактум на клієнта і бути підставою для блокування можливості подальшого бронювання до погашення штрафу.

5. Вартість оренди

 Додаткові умови

Запис звуку

5.1 Гримерна надається платно - 100 UAH/година/місце в робочі години з 9:00 до 21:00 .
5.2 Вартість оренди гримерної в неробочі години (з 21.00 до 09.00) - 100 UAH/година місце + 150 UAH/година не робочий час. 
5.3 Гримерні місця доступні тільки за попереднім бронюванням.

6.Вартість оренди залів за годину
Циклорама 900 UAH, з 2х годин 800 UAH
ШАЛЄ 850 UAH
АВАЛОН 950 UAH
НІВЕЛІР 950 UAH
АЛЕКСІС 1350 UAH


ФОТОЗЙОМКА у ванні з водою:
Вартість послуги 300 UAH.
При оренді від 3 годин безкоштовно.
Послуга набору води доступна тільки за попереднім узгодженням.
За 30 хвилин до закінчення оренди адмін починає злив води.
Моделі обов'язково мати із собою рушник.


Запис звуку.
Обов'язкове попереднє узгодження при бронюванні.З МЕТОЮ БЕЗПЕКИ В фотостудії ведеться  ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ.

6. ФОРС МАЖОР
Залишені речі.
Порушення правил.

6.1 Адміністрація фотостудії ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВІДМОВИТИ В ОРЕНДУ ПРИ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ.
6.2 Студія і адміністратори не несуть відповідальність за залишені речі поза орендованих залів студії.
6.3 Знайдені забуті речі зберігаються 1 місяць. Речі можуть перебувати тільки в орендованому залі в орендоване час.
6.4 Адміністратори студії не беруть особисті речі на зберігання в приміщеннях студії.

6.4 Адміністратори залишають за собою право не допускати в студію і видаляти зі студії осіб в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння без відшкодування вартості орендованого часу.
6.5 Форс мажор. У разі відсутності технічної можливості проведення зйомок у вже орендований та сплачений час за обставинами, що не залежать від студії та її персоналу (відключення електроенергії, пожежа, повінь, землетрус та інше) працівники студії вправі перенести оплачений час на інший зручний для замовника день.

Інформація на час війскового стану

  • У будівлі студії є бомбосховище.

  • На час повітрянної тривоги рішення та відповідальність за клієнтом: продовжити зйомку або піти до укриття.

  • png-transparent-telegram-computer-icons-logo-android-angle-triangle-monochrome копия
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page